Andreas Lundberg gicleetryck
2013-03-01
172109
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUNDBERG, Andreas (samtida): "Carpe that fucking diem" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 4/90, gicléetryck, bladstorlek 44x30 cm