Arthur Bianchini oljemålning
2013-02-28
172042
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Karlbergskanalen, Stockholm, signerad Artur Bianchini, olja på duk, 48,5x62 cm