Oljemålning 1800-tal
2013-02-28
171984
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt föreställande Charles Milton Brook (1807-1856), text a tergo Peint Printemps 1834, olja på duk, 49x43 cm
Skador, lagningar och färgbortfall