Oljemålning 1800-tal
2013-02-28
171982
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blind harpspelare, olja på duk, 51x37 cm
Färgbortfall, krackelerad