Karl Höglund färglitografi
2013-02-28
171938
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): "Flicka på cykel", signerad, EA, färglitografi, 50x38 cm