Lennart Rodhe tusch
2013-02-28
171916
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 9.9.69, tusch, bladstorlek 40x30 cm, oramad
Smärre fläckar och märken