Lena Cronqvist akvatint med handkolorering
2013-02-27
171819
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med katt, signerad Lena Cronqvist, akvatint med handkolorering i akvarell, 23x20 cm