Olof Arborelius oljemålning
2013-03-25
171798
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Stugor i skogslandskap, monogramsignerad OA, olja på duk, 32x53,5 cm
Smärre färgbortfall