Max Book olja
2013-03-01
171710
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 500 SEK |
BOOK, Max (född 1953): Malselv, ur serien Malstroem de Luxe, signerad och daterad på baksidan 2001, olja på pannå, 20x30 cm