Ringar i silver
2013-02-26
171668
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RINGAR, 2 st., silver, stämplade Ge-Kå Smycken, G. Kaplan, Stockholm 1969, signerad Olle Ohlsson resp. Olle Olsson, Sweden, sterling, ringstorlekar 17 och 17,5 mm