Pentti Kaskipuro akvatinter
2013-02-27
171647
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KASKIPURO, Pentti (född 1930): (2) Stilleben, signerade och daterade 1977, numrerade 17/80, akvatint, 20x30, 29x30 cm, oramade