Emil Zoir oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ZOIR, Emil (1861-1936): Väderkvarnen, signerad och daterad Emile Zoir Etables 1896, olja på duk, 46,5x63 cm
Kuntoraportti
171622
Päivämäärä:
2013-03-11