Ignazio Lucibello oljemålning
2013-02-28
171572
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUCIBELLO, Ignazio (1904-1970):tillskriven, Uppdragna båtar, osignerad, olja på pannå, a tergo tillskriven, 30x46 cm