Gräddkanna silver
2013-02-26
171527
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, stämplad Stockholm 1800, delvis invändigt förgylld, kulfötter, höjd 14 cm, vikt ca 130 g