Gräddkanna silver
2013-02-26
171517
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, saknar stämplar, höjd 13 cm, vikt ca 228 g