Gräddkanna silver
2013-02-26
171510
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, stämplad Göteborg 1848, invändigt förgylld, höjd 13 cm, vikt ca 266 g