Alice Nordin skulpturer
2013-02-26
171477
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTURGRUPPER, 2 st, keramik, signerade Alice Nordin, höjd 23 resp 25 cm
En med lagningar