Arthur Nielsen oljemålning
2013-02-26
171459
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NIELSEN, Arthur (1883-1946): Landskap, signerad Arthur Nielsen, olja på duk uppfäst på pannå, 20x27 cm