Roland Svensson färglitografier
2013-02-26
171456
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): (2) Skärgårdsmotiv, signerade Roland S, 85/110 resp HC 7/50, färglitografier, 27x43 resp 42x29 cm