Peder Duke färgserigrafier
2013-03-05
171441
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): (2) 1991, 1996, signerade och numrerade Peder Duke, 201/300, 22/200, färgserigrafier, 33x37, 30x41 cm, oramade