Matbord 1960-tal
2013-03-02
171433
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1960-tal, glasfiber och plast, höjd 74, diameter 110 cm
Fläckar, slitage