Madeleine Pyk oljemålning
2013-02-26
171385
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Noaks ark", signerad M. Pyk, olja på duk, 46x38 cm