Endre Kacz oljemålning
2013-02-25
171381
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KACZ, Endre Komaromi (Ungern 1880-1969): Salongsinteriör, signerad, olja på duk, 68x55 cm