Urna Kina
2013-02-24
171358
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, förgylld monterad fotring, höjd 35 cm