Orientmatta persisk nomad
2013-03-05
171306
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, persisk nomad, signerad och daterad, ca 207x165 cm