Akvarell Finland
2013-02-24
171219
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Finland, samtida): "Whose ego", signerad och daterad 1990, akvarell, 46x19 cm