Eric Hallström oljemålning
2013-02-24
171182
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): I ateljén signerad Eric Hallström, olja på pannå, 65x53 cm