Tallrikar exportporslin
2013-02-24
171158
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, i par + 3 udda, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose, diameter ca 22,5 cm
Obetydliga glasyrnagg och slitage