Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
DUPONT, Emile (Frankrike, 1800/1900-tal): Blomsterstilleben, signerad E Dupont, olja på duk uppklistrad på pannå, 64x90 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall
171155
2013-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner