Gunnar Svensson oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Sydländskt landskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, 50x61 cm
Kuntoraportti
171142
Päivämäärä:
2013-02-24