Julrosor och järnek gouache
2013-02-23
171139
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Julrosor och järnek, monogramsignerad EB, gouache, 57x38 cm