Koppar 1700-tal Kangxi
2013-02-23
171122
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOPPAR, med fat, 7 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar
Sprickor, nagg, lagningar