Stentryck Kina
2013-02-23
171013
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STENTRYCK, Kina, 42x50 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn
Veck, ytskador