Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2013-02-22
171008
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm