Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier
2013-02-22
171005
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm, oramade