Lena A Linderholm färglitografi
2013-02-22
170991
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad