Brandbil Distler
Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
J.D. DISTLER BRANDBIL, omkring 1900 talets mitt, liitograferad och lackerad plåt, fyra uniformerade brandmän, fäll- och utskjutbar stege, urverksdriven, längd med stege 34 cm
Zustandsbeschreibung
skador ock slitage
170980
2013-02-22