MAts Åkerman färglitografi
2013-02-22
170883
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKERMAN, Mats (född 1956): Visit, signerad och daterad Mats Åkerman 2006, 5/200, färglitografi, 56x46 cm