Harald Lyth litografier
2013-03-15
170682
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYTH, Harald (född 1937): Kompositioner, 2 st., signerade Lyth, serigrafier, 44/51 resp. 9/45, 29,5x20 cm