Bengt Nordenberg olja
2013-02-22
170678
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Figurscen på isen, signerad B. Nordenberg, olja på duk, 28x34,5 cm
Krackeleringar