Kinesiska tavlor
2013-02-19
170652
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAVLOR, 2 st, broderi resp. akvarell på siden, Kina, 1900-tal, 72x33 resp, 78x25 cm