Axel Olson färglitografi
2013-02-21
170621
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, epreuve d´artiste, färglitografi, bildmått 56,5x41,5 cm