Kjell Åslund olja
2013-02-23
170579
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅSLUND, Kjell ( född 1948 ): Abstrakt komposition, signerad Kjell Åslund, daterad a tergo 1991, olja på duk, 62x44,5 cm