Gipsrelief märkt Sergel
2013-02-19
170550
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RELIEF, efter Johan Tobias Sergel, gips, märkt Sergel 1797, diameter ca 70 cm
Kantskador, nagg