Naemi Eriksson olja
2013-02-25
170541
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Instängda rummet", signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 50x61 cm