Carl Brandt pastell
2013-02-19
170485
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdsmotiv med båt, signerad och daterad C Brandt
-98, pastell, 36x54 cm