Konrad Ekdahl olja
2013-02-21
170479
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910 - 2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl Askim, olja på pannå, 39x59 cm