Konrad Ekdahl olja
2013-02-20
170476
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM Konrad (1910 - 2002) Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -44, olja på pannå, 39x49 cm