Soppslev silver
2013-02-19
170462
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, silver, träskaft med benknopp, stämplad AN 1813, längd ca 45 cm
En spricka i silvret, träskaftet med ytskador