Måltidskärl Melchior Beck Stockholm

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MÅLKÄRL, tenn, senbarock, stämplade Melchior Beck 1744 (mästare i Stockholm 1693-1747), höjd 20 cm

Mindre bucklor

170385

2013-02-18